nap
showroom

Nowy Showroom Jensen x NAP

9 marca 2018

Kochamy spać i śnić, i jak już wiele razy deklarowaliśmy, całkiem dobrze znamy się na tworzeniu optymalnych warunków w sypialni.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, doradzamy i zachęcamy do szukania rozwiązań dopasowanych do potrzeb i indywidualnych preferencji. Dlatego z okazji Tygodnia Snu zapraszamy do wizyty w naszych salonach oraz w nowym Showroomie łóżek kontynentalnych Jensen x NAP, gdzie z radością podpowiemy, jaki materac i łóżko dobrać, by zapewnić swojemu organizmowi maksimum komfortu. Czytaj więcej

inspiracje

Świąteczny stół

19 grudnia 2017

Wspólne świętowanie zaczyna się zwykle przy stole. W tym roku przygotowaliśmy trzy wizje świątecznych stołów, które opowiadają trzy niezwykłe opowieści. Opowieści pisane kolorami.

Czytaj więcej

poradnik

Dom gotowy na Święta

14 grudnia 2017

W najbliższych dniach czeka nas prawdziwa inwazja świątecznych dekoracji. Możemy ponarzekać na przesyt (ale na to zawsze szkoda energii) lub poddać się bez walki i rzucić w wir świątecznych przygotowań. Co powiecie na dom ozdobiony najprościej – zielenią i światłem?

Czytaj więcej

poradnik

Sezon światła

22 listopada 2017

W szare poranki i popołudnia otuchy dodaje myśl o domu i wszystkim, co sprawia, że tak dobrze jest wracać do swoich kątów po codziennych zawieruchach. Nie tylko pogodowych. Wchodzimy do domu, odwijamy się z warstw kurtek i szali, zapalamy świece i lampy. Nareszcie jesteśmy u siebie.

Im ciemniej i zimniej na zewnątrz, tym przyjemniej we wnętrzach. Właśnie jesienią i zimą szczególnie potrzebujemy wnętrz oświetlonych ciepłym, kojącym światłem. Nie ma więc lepszej pory roku na piękne światło w domu!

Czytaj więcej

Targi

NAP na targach Warsaw Home

2 listopada 2017

W pierwszy weekend października w podwarszawskim Nadarzynie odbyła się druga edycja targów Warsaw Home Expo. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy ofertę wyposażenia hoteli, apartamentów, restauracji i biur w stylu NAP. Na powierzchni ponad 130 m2 zaaranżowaliśmy pokój hotelowy, apartament, bistro, biuro oraz butik z akcesoriami Vitra. Podczas targów odbyliśmy wiele inspirujących spotkań i mieliśmy okazję podzielić się naszymi doświadczeniami urządzania wnętrz publicznych, które łączą funkcjonalność, najlepsze materiały i oryginalność aranżacji.  Czytaj więcej

showroom

NAP Żoliborz, czyli co kryje się w pewnym przedwojennym domu na Starym Żoliborzu

5 września 2017

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów (w sierpniu gościliśmy grafiki Marianny Stuhr i kolekcję ubrań Gosi Sobiczewskiej). NAP Żoliborz to miejsce pracy i spotkań, tu znajdują się także nasze biura – Biuro Handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio (biuro projektowe) oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP.  Czytaj więcej

sztuka

„Story of” wernisaż w NAP Żoliborz

1 września 2017

24 sierpnia w NAP Żoliborz odbył się kameralny wernisaż „Story of” – wspólnego projektu Marianny Stuhr i Gosi Sobiczewskiej ESTby ES. Grafiki Marianny zainspirowały Gosię do stworzenia kolekcji ubrań, która przetwarza motywy z grafik na nowy język – język mody. Czytaj więcej

ogród

Salon na świeżym powietrzu

19 maja 2017

Zieleń wystartowała i oto jest – upragniona od miesięcy – wiosna. Pora pójść o krok dalej i urządzić salon na świeżym powietrzu. Zadanie może wydawać się dosyć ambitne, ale naprawdę nie jest trudne, bo sprowadza się aż/tylko do stworzenia komfortowych warunków w przestrzeni, którą dysponujemy: od najmniejszego balkonu, po taras, czy ogród.

Czytaj więcej