nap
inspiracje

Sypialnia jak ze snów

3 stycznia 2018

Jednym z naszych ulubionych tematów jest sen. Początkiem NAP było poszukiwanie idealnego wyposażenia sypialni, bo kochamy spać, śnić i drzemać! 

Łóżko Soft NAP Beds Collection, pościel bawełniana Take A NAP, narzuta Libeco, lampa Filigree Moooi

Łóżko Soft NAP Beds Collection, pościel bawełniana Take A NAP, narzuta Libeco, lampa Filigree Moooi

Mamy więc dwie kolekcje łóżek: NAP Beds Collection i NAP System Beds, własną linię naturalnych tekstyliów, a wkrótce premierę będzie miała nasza pierwsza linia materacy! Współpracujemy z jednym z najlepszych producentów łóżek kontynentalnych – norweską marką Jensen Beds, ze znakomitymi europejskimi i indyjskimi producentami pościeli, narzut i pledów. Uwielbiamy też tworzyć stylizacje i fotografować sypialnie, a dzisiaj chcemy się podzielić z Wami efektami naszej najnowszej sesji.

Łóżko Soft NAP Beds Collection, pościel bawełniana Take A NAP, narzuta Libeco, lampa Lolita Moooi, porcelana Lorek

Sesja odbyła się w pracowni malarstwa na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych wczesną jesienią, jeszcze przed powrotem studentów na uczelnię. Za tło posłużyła nam praca Weroniki Barnat „Wenus”, nawiązująca do obrazu Sandro Botticellego „Narodziny Wenus”.

Łóżko Soft NAP Beds Collection, pościel bawełniana Take A NAP, narzuta Libeco, fotel Carl Hansen & Son, lampa podłogowa Gras 215 DCW Editions

Sypialnia w stylu NAP to przestrzeń kojąca i dająca odprężenie. Stonowane kolory, miękkie linie, naturalne tkaniny i łagodne światło.

Łóżko z miękkim wezgłowiem jest najważniejszym punktem pomieszczenia, na środku piętrzą się kołdry, poduszki i wełniana narzuta. Uwagi nie rozpraszają ozdoby i dodatki. 

Sypialnia ma służyć wyciszeniu i zapewniać spokój po pełnym wrażeń dniu. Stąd brak dodatkowych mebli i nasyconych kolorów – w pokoju zostaje tylko to, co niezbędne.

Mamy nadzieję, że w Nowym Roku znajdziecie wiele okazji do odpoczynku, dobrego snu i dbania o siebie, a Waszym wsparciem będzie przyjazne, kojące otoczenie!

PS. Jeśli chcecie wiedzieć, dlaczego NAP zaczyna się od snu, przeczytajcie rozmowę z założycielką firmy Anitą Czerwińską.

Więcej o dobrym śnie i warunkach w sypialni znajdziecie w naszym cyklu „Na dobry sen”: Jak wybrać materac?, tkaniny w sypialni i warunki w sypialni.

Realizacja sesji: stylizacja Krystyna Szwarc, Ola Buczkowska-Przeździk, fotografia: Michał Przeździk-Buczkowski

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply Lumines 5 lutego 2018 at 14:58

  Wspaniałe wnętrze, rzeczywiście kolory koją i uspokajają. Sypialnia wzbudza uczucie ciepła i chęci lekkiej, przyjemnej drzemki.

 • Reply Aleksandra 5 kwietnia 2018 at 12:42

  Wspaniale wygląda ta sypialnia 🙂 Świetny dobór kolorów i dodatków.

  • Reply Marta Kowalczyk-Cichoń 6 kwietnia 2018 at 13:11

   Dziękujemy pani Aleksandro 🙂

  Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.