Świece zapachowe Illume

Marka Illume od 1994 roku prezentuje piękno poprzez zapach. Illume produkuje świece, dyfuzory zapachowe, a także aromatyzowane balsamy i perfumy. Produkcja produktów Illume oparta jest na wiedzy chemicznej, znajomości sztuki, podróżach, odkrywaniu koloru i kultur.
Oferta Illume jest bardzo szeroka. Obejmuje 12 kolekcji świec i 10 kategorii zapachów. Od świeżych, cytrusowych, przez kwiatowe, do wieczorowych. Zapachy w większości wykonane są z połączenia olejków naturalnych z syntetycznymi. Powód jest prozaiczny - niektóre zapachy oferowane przez Illume nie występują naturalnie, więc trzeba je pozyskiwać syntetycznie. Natomiast wszystkie zapachy są wolne od szkodliwych ftalanów.
Produkty Illume to mieszanka czterech elementów: zapachu, stylu, wosku i knota. Muszą one współgrać ze sobą w ten sposób, by świeca była nie tylko piękna, ale także bezpieczna dla klientów i przyjazna środowisku. Każdy z tych elementów musi zostać wykonany na najwyższym poziomie, w przeciwnym razie świeca nie opusza fabryki w Minneapolis. Wosk wykorzystywany do produkcji świec Illume został opracowywany przez lata, dlatego firma nie ujawnia jego składu, ale wiadomo, że w ofercie pojawiają się różne bazy woskowe: z soi, odpowiedzialnie zbierany olej palmowy, wosk carnauba pozyskiwany z liści kopernicji, wosk pszczeli i parafina. Opakowania używane przez Illume wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu i w większości nadają się do ponownego użycia.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów