Garnki i patelnie Staub

Marka Staub tworzy najwyższej jakości, luksusowe, żeliwne naczynia. W tym wypadku jakość idzie w parze z pięknem. Produkty marki Staub zachęcają, by gotować z pasją i stwarzają możliwość, by nawet amatorzy gotowania przygotowywali posiłki w mistrzowski sposób.
Firma Staub powstała w 1975 roku. To stosunkowo niedawno, ale marka zdążyła już wypracować sobie renomę w środowisku. Z tych garnków korzystają najlepsi kucharze na świecie. Także ci, których restauracje otrzymały słynne gwiazdki Michelin. Nic dziwnego, że żeliwne naczynia Staub są używane przez profesjonalistów, bo oni także pracują nad ich powstawaniem. Z marką współpracują najsłynniejsi kucharze świata. To owocuje rewolucyjnymi technologiami, mającymi jak najbardziej udoskonalić proces gotowania. Np. wypustkami wewnątrz pokrywek, które pozwalają zachować do 30% więcej wilgoci.
Garnki Staub pokryte są wybarwianą ceramiczną, szklaną emalią. Wszystkie produkty z oferty marki: żeliwne garnki, patelnie, woki, brytfanny posiadają powłokę zapobiegającą przywieraniu potraw. Dzięki temu Staub dołączył do grona firm cenionych za propagowanie zdrowego, dietetycznego gotowania. Ponadto żeliwo Staub, posiada wieczystą gwarancję.
To marka dedykowana przede wszystkim miłośnikom wyrazistych, pełnych niuansów smaków.
Garnki Staub to produkty luksusowe i wyróżniające się na tle ofert innych marek swoim pięknym wyglądem.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów