Maski antysmogowe Banale

Miasto. To miejsce, w którym spędzamy większość czasu, przemieszczając się z jednego punktu do drugiego, pracując, podróżując, zwiedzając. Banale to marka, która za cel postawiła sobie zapewnienie komfortu wszystkim tym, którzy kochają miasta, spędzają w nich większość swojego czasu i nie wyobrażają sobie bez nich życia.

Banale tworzy innowacyjne i użyteczne przedmioty, które odpowiadają konkretnym potrzebom wynikającym z prowadzenia aktywnego, miejskiego trybu życia. Czyni je nie tylko praktycznymi, ale także ładnymi, kolorowymi, takimi, które są w stanie rozjaśnić szarą, miejską rzeczywistość. Nic więc dziwnego, że Banale swój asortyment nazywa „miejskimi zabawkami”. W ich skład wchodzą antysmogowe maski wyposażone w filtry chroniące przed zanieczyszczeniami, pyłami i bakteriami, kompaktowe szczoteczki do zębów zaprojektowane z myślą o tym, by zajmowały jak najmniej miejsca w bagażu podróżnym, a także poręczne dyfuzory na antybakteryjny płyn, którego można użyć w każdym momencie podróży.

Banale to włoska firma, dumna ze swych korzeni. Swój asortyment produkuje we Włoszech, ale eksportuje go do wielu krajów.Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów