Okulary Izipizi

Izipizi, dawniej See Concept, to firma zajmująca się produkcją okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, jak i tych stworzonych z myślą o pracy przed komputerem.
Firma powstała w sierpniu 2010 roku. Swoją działalność rozpoczęła po zdobyciu Prix Innoveret Entreprende – nagrody dla innowacyjności i przedsiębiorczości. Pierwszym produktem Izipizi były okulary do czytania. W 2012 roku na życzenie klientów, którzy zapragnęli mieć „użyteczne i ładne” okulary w swoich domach, powstały pierwsze okulary do czytania. Ciągła obserwacja trendów i chęć sprostania oczekiwaniom swoich klientów sprawiły, ze w 2013 roku port folio marki zostało wzbogacone o okulary stworzone z myślą o stosowaniu w… kuchni. Projektanci Izipizi doszli do wniosku, że jednym z miejsc, w którym najczęściej używane są okulary jest kuchnia i zaprojektowali model, który przyczepia się do powierzchni magnetycznych, takich jak lodówka, czy metalowy okap. Dzięki temu zlikwidowali problem wiecznie zagubionych okularów.
Okulary Izipizi wyróżniają się na tle produktów innych marek nie tylko praktycznością, ale także designem. Nie są przeciętne. Zapewniają swoim użytkownikom poczucie odrębności. Są kolorowe, wzorzyste i wyróżniają się z tłumu. W ofercie dostępne okulary dla dzieci i dorosłych.


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów