Organiczne kosmetyki Barr-Co.

Barr Co to jedna z pięciu marek należących do K. Hall Studio. Założycielami koncernu jest małżeństwo: John Barr i Kelley Hall-Bar, które ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji produktów do kąpieli.
Celem Barr Co jest produkcja wysokiej jakości zapachowych produktów do domów. Niemal wszystkie produkty z portfolio marki są produkowane ręcznie w fabryce w St Louis w Missouri. W portfolio marki Barr Co znajdują się mydła, balsamy, sole do kąpieli, świece zapachowe – wszystkie produkty wykonane są niemal w 100% z naturalnych składników. W składzie można znaleźć np. koloidalne płatki owsiane, ekstrakt z aloesu, naturalne ekstrakty roślinne, a opakowania wyprodukowane są z materiałów pochodzących z recyklingu i nadają się do wielokrotnego użytku.
Do produkcji wosku używanego w świecach używana jest natomiast soja i inne warzywa pochodzące z upraw amerykańskich farmerów. Na próżno w składach produktów Barr Co szukać parabenów, czy produktów pochodzenia zwierzęcego. Wyroby Barr Co nie są testowane na zwierzętach.
Kosmetyki Barr Co to nie tylko wysoka jakość, ale także piękno. Te produkty przyozdobią każdą łazienkę. Opakowania są w 100% biodegradowalne i zaprojektowane w taki sposób, by cieszyły oko klientów. Z produktów K Hall Studio, w tym Barr Co, każdego dnia korzystają osoby na całym świecie.


Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów